ru ua
Вибачте, даний сайт не оптимiзований пiд Вашу версiю Internet Explorer, рекомендуємо оновити її до більш нової!

Звіт по єдиному соцвнеску за серпень подаємо іще в Пенсійний фонд

Дата статьи 02.09.2013
Кількість переглядів9517
Количество комментариев3

Оцінка матеріалу:

  1. Жахливо
  2. Погано
  3. Нормально
  4. Добре
  5. Відмінно
1/2
Пенсійний фонд займатиметься питаннями сплати та звітування з ЄСВ до кінця вересня

До 30 вересня 2013 року опрацьовується питання продовження розпочатих органами Пенсійного фонду України процедур адміністрування стосовно прийняття та оброблення звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників до 30 вересня 2013 року.

Про це йдеться в спільному листі Міндоходів України та Пенсійного фонду України від 30.08.2013 №11149/5/99-99-17-03-01-16, 22777/03-01

 

 

Коментарі: 0

Увійдіть для коментування
Ваш коментар
Ваш коментар
О.П. 10.09.2013 06:42
Не розумію, навіщо було все ламать? Як відомо, ламать не строїть.
Віддали б рахунки міндоходів, а прийом звітності залишили б пенсійному.
Darina 09.09.2013 17:28
А после 30 вересня?
доброжелатель 03.09.2013 08:19
кто-бы сомневался..)

Новини по темі

Об’єднання звітності з ПДФО та ЄСВ підтримують 99% респондентів
Дата статьи Сегодня 09:00
Кількість переглядів 1423
Количество комментариев6
Була підтримана пропозиція створення нової об’єднаної звітності шляхом доповнення існуючої звітності з ЄСВ окремою формою, аналогічною діючій 1ДФ

Хто повинен звітувати з податку на прибуток поквартально
Дата статьи 22.04.2014
Кількість переглядів 9922
Мають право подати декларацію та фінзвітність за І квартал поточного року платники податку на прибуток, в яких доходи за останній рік перевищують 10 млн. грн.

Коли додаток Д7 до декларації з ПДВ можна не подавати
Дата статьи 18.04.2014
Кількість переглядів 3851
Кожен раз, подаючи декларацію з ПДВ протягом календарного року, в якій заповнено рядок 15, подавати додаток Д7 платнику податку не потрібно

Звіт про контрольовані операції необхідно подати до 1 травня 2014 року
Дата статьи 18.04.2014
Кількість переглядів 3801
Количество комментариев2
Подання звіту про контрольовані операції із запізненням прирівнюється до неподання і тягне за собою штрафні санкції

Оновлено порядок зіставлення показників фінзвітності
Дата статьи 17.04.2014
Кількість переглядів 1676
Внесено зміни до Методичних рекомендацій з перевірки порівнянності показників фінансової звітності

Вирішили звітувати поштою - відправте декларацію завчасно
Дата статьи 17.04.2014
Кількість переглядів 401
Відправлення здійснюється не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації

Відображаємо у звітності з ЄСВ оплату навчальних зборів та мобілізацію
Дата статьи 16.04.2014
Кількість переглядів 776
Пенсійний фонд роз’яснив, як відображати у таблиці 6 Звіту по ЄСВ (додаток 4) інформацію щодо осіб, яких призвали на військові збори або мобілізували

Консультації по темі

У разі втрати раніше поданої звітності, можна отримати її копію free
Дата статьи Сегодня 09:00
Количество просмотров 88
Чи може платник отримати копію податкової звітності, що була раніше подана до контролюючого органу, у випадку її втрати?

Платник єдиного податку 3 групи може подати декларацію на паперовому носії free
Дата статьи 22.04.2014
Количество просмотров 224
Які терміни подання звітності з єдиного податку за 1 квартал 2014 року для ФОП на 3 групі (5%). Чи можна подати його на паперовому носії?

Відображаємо у додатку Д6 декларації з ПДВ пільгові операції
Дата статьи 17.04.2014
Количество просмотров 407
Як у додатку Д6 до податкової декларації з ПДВ має відображатися інформація про пільгові операції, що здійснювалися платником податку з контрагентами — неплатниками ПДВ, і чи підлягає така інформація деталізації в розрізі контрагентів?

Позитивні та від'ємні курсові різниці в декларації з прибутку не згортаються free
Дата статьи 14.04.2014
Количество просмотров 1668
Як у декларації з прибутку відображаються результати перерахунку операцій, виражених в інвалюті, заборгованості та інвалюти, якщо виникають як позитивне, так і від’ємне значення курсових різниць?

При особистому поданні звітності паспорт не пред'являється free
Дата статьи 14.04.2014
Количество просмотров 1040
Чи потрібно пред’являти документи, що посвідчують особу при особистому поданні звітності?