• Посилання скопійовано

ДФС роз'яснила нюанси включення розрахунків коригування до складу податкових зобов'язань

Якщо розрахунок коригування складений в одному податковому періоді, а зареєстрований в іншому (у межах 15-денного терміну), то на підставі нього постачальник зменшує податкові зобов’язання у звітності за результатами звітного періоду, в якому його складено

ДФС роз'яснила нюанси включення розрахунків коригування до складу податкових зобов'язань

У листі від 16.11.2015 р. №24343/6/99-99-19-03-02-15 розглянула питання щодо термінів включення розрахунків коригування до податкових накладних, складених у разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг, до складу податкових зобов’язань.

Роз'яснено, що разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг податкові зобов’язання постачальника (продавця) та податковий кредит отримувача (покупця) підлягають коригуванню на підставі складеного та зареєстрованого в ЄРПН розрахунку коригування.

Якщо розрахунок коригування складений в одному податковому періоді, а зареєстрований в іншому (у межах 15-денного терміну), то на підставі такого розрахунку коригування постачальник зменшує податкові зобов’язання у податковій звітності, яка подається за результатами звітного періоду, в якому складено такий розрахунок коригування.

Автор: «Дебет-Кредит»

На підставі: Державна фіскальна служба України

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»