Головна Усі новини Облік та звітність Автоматизація

Як перевірити наявність відкритого провадження через «Дію»?

Як перевірити наявність провадження: відкрийте додаток «Дія» і авторизуйтесь зручним для вас способом; натисніть на «Послуги» внизу; натисніть на рядок «Виконавче провадження»

«Дія» на своєму телеграмм каналі розповідає, що якщо зі штрафами за порушення ПДР ми розібралися, ви давно їх отримуєте та навіть сплачуєте в Дії, то ситуація з виконавчими провадженнями дещо інша… Це той момент, коли не так важливо просто сплатити, а знати про наявність проваджень, щоб не втрапити у халепу.

 

Звідки виникають виконавчі провадження

Якщо ви, наприклад, не сплатили вчасно штраф, то його відправляють до виконавчої служби на примусове виконання – там і створюється провадження. На жаль, повідомлення про його відкриття до адресата доходить далеко не завжди, тому так важливо контролювати цей момент.

Тож як перевірити себе

  • відкрийте застосунок Дія та авторизуйтеся зручним для способом;
  • натисніть на Послуги внизу екрану;
  • тапніть на рядок Виконавчі провадження;
  • от і все, ви – молодець.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Заборгованість , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі