Головна Усі новини Облік та звітність П(С)БО і план рахунків

Мінфін планує внести зміни до кількох П(С)БО

Зокрема, у П(С)БО 21 «Вплив змін валютних курсів» буде уточнено порядок застосування офіційного курсу валют при визначенні курсових різниць

Мінфін у листі від 14.05.2014 р. № 31-08410-07-27-11387 розглянув питання щодо обліку валютних операцій та курсових різниць у зв’язку зі зміною офіційного курсу гривні до іноземних валют, який встановлюється Нацбанком після 14:00.

Міністерство повідомило, що на сьогодні підготовлено проект наказу «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку», яким вносяться зміни до положень (стандартів) бухгалтерського обліку. Зокрема, будуть внесені зміни і до П(С)БО 21 «Вплив змін валютних курсів» щодо уточнення порядку застосування офіційного курсу валют при визначені курсових різниць. 

Новини по темі:

Який курс валют застосовується для оподаткування;

Нацбанк буде розраховувати офіційний курс по-новому.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / П(С)БО і план рахунків
Теги:
Валюта , П(С)БО , Законопроекти , Облік

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?