Головна Усі новини Облік та звітність Загальні положення

Порядок складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів зазнав змін

Мінфін вніс зміни до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого Наказом Мінфіну від 24.01.2012 р. № 44

Мінфін Наказом від 02.06.2016  р. №523 вніс зміни до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого Наказом Мінфіну від 24.01.2012 р. № 44.

Головним чином зміни стосуються відображення в звітності іноземних кредитів. 

Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів (додаток 12) подається розпорядниками нижчого рівня до розпорядників вищого рівня та головними розпорядниками бюджетних коштів в Казначейство в складі зведеної квартальної і річної фінансової та бюджетної звітності головних розпорядників бюджетних коштів.

Зазнали змін також відображення залишків на особових рахунках розпорядників коштів місцевих бюджетів. Тепер вони відображаються:

-  «У разі наявності залишків коштів на особових рахунках головні розпорядники коштів місцевих бюджетів та розпорядники коштів місцевих бюджетів нижчого рівня, що мають свою мережу, окремо складають «Звіт про надходження та використання коштів загального фонду» (форма № 2д, № 2м) (додаток 4) і відображають відповідну інформацію у графах 7 та 10»; 

- «У разі наявності залишків коштів на особових рахунках та банківських рахунках для розподілу коштів бюджету розвитку між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів головні розпорядники коштів місцевих бюджетів та розпорядники коштів місцевих бюджетів нижчого рівня, що мають свою мережу, окремо складають «Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду»  (форма № 4-3д, № 4-3м) (додаток 7) і відображають відповідну інформацію у графах 9, 13 та 14».

У новій редакції викладено додаток 11 до Порядку «Звіт  про заборгованість за окремими програмами (форма № 7д.1, № 7м.1)» та додаток 12 «Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів».

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Загальні положення
Теги:
Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?