Головна Усі новини Облік та звітність Облік окремих операцій

Зазнають змін деякі методрекомендації з бухобліку для бюджетників

Оприлюднено проект змін до методрекомендацій з бухобліку основних засобів, нематеральних активів та запасів суб’єктів державного сектору

Міністерство фінансів розробило і  оприлюднило проект наказу «Про затвердження Змін до деяких Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб’єктів державного сектору» (завантажити).

Проектом  передбачається внесення змін до методрекомендацій, завтерджених наказом Мінфіну від 23.01.2015 р. № 11, а саме:

  • Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору,
  • Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку нематеріальних активів суб’єктів державного сектору,
  • Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку запасів суб’єктів державного сектору.

Зміни пов'язані із запровадженням з 1 січня 2017 року Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 р. № 1203.

Зокрема, змінами передбачено, що перші чотири знаки інвентарного (номенклатурного) номера означатимуть номер субрахунку, п’ятий підгрупу, всі інші знаки – порядковий номер предмета у підгрупі. Для тих груп основних засобів, для яких не виділені підгрупи, п’ятий знак може позначатись нулем.

Весь перелік запропонованих змін можна переглянути тут>>

Зауваження та пропозиції до проекту надавати протягом 20 днів з дня оприлюднення проекту наказу, яке відбулося 31.03.2017 р.,  у письмовій та/або електронній формі за адресою:

Міністерство фінансів України, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ-8, 01008 або вул. Межигірська, 11, м. Київ, 04071, e-mail: putra@minfin.gov.ua.

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Облік окремих операцій
Теги:
Держпідприємства , Нематеріальні активи , Основні засоби , Облік , Запаси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?