Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Об’єднання звітності з ПДФО та ЄСВ підтримують 99% респондентів

Була підтримана пропозиція створення нової об’єднаної звітності шляхом доповнення існуючої звітності з ЄСВ окремою формою, аналогічною діючій 1ДФ

Єдина звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску – ця можливість неодноразово обговорювалася на зустрічах представників ділових кіл з керівництвом Міністерства та була підтримана. Це рішення дозволить скоротити документообіг для підприємств та самозайнятих громадян, а також  зменшить для них витрати часу на виконання процедур сплати податків.

З метою дізнатись думку громадськості щодо потреби в об’єднанні цієї звітності Міністерством доходів і зборів України ініційовано проведення обговорення цього питання. Загалом в опитуванні взяли участь 2804 респонденти. З них 99% підтримали об’єднання звітності з ПДФО та ЄСВ.

Була підтримана пропозиція створення нової об’єднаної звітності шляхом доповнення існуючої звітності з ЄСВ окремою формою, аналогічною діючій формі 1ДФ (довідково: з 1 квітня 2014 року набрав чинності наказ Міндоходів від 21 січня 2014 року №49, яким затверджено форму 1ДФ).

На думку значної кількості опитуваних, найбільш прийнятною періодичність подання об’єднаної звітності – щомісячно, менше половини респондентів надає перевагу  щоквартальній звітності.

Пропозиції, висловлені громадськістю, обговорено з представниками Пенсійного фонду України, Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, координаторами митного та податкового комітетів Європейської Бізнес Асоціації, науковцями, фахівцями спеціалізованих періодичних видань.

Джерело
ДФС у Закарпатській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , Єдиний соціальний внесок , Звітність , ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 12

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?