Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Оформлюємо правильно податкові документи

При поданні податкової звітності декларація повинна бути підписана керівником платника, а також особою, яка відповідає за ведення бухобліку та подання декларації

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області нагадує, що при поданні податкової звітності до органів Міндоходів, підприємствами, звітність яких повинна оприлюднюватися, та бюджетними установами, податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення  бухгалтерського обліку та подання податкової декларації.

Для всіх інших підприємств, у разі коли штатним розкладом не передбачено посаду головного бухгалтера, а  ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації здійснюється  безпосередньо  керівником,  така податкова декларація може бути підписана лише керівником.

Джерело
ДФС у Кіровоградській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Облік , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?