Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Відображаємо в формі №1ДФ суму списаної заборгованості

Сума списаної заборгованості, по якій термін позовної давності минув, відображається у формі №1ДФ під ознакою доходу «107», без заповнення граф 4 і 4а, тобто проставляється «0»

В загальний місячний (річний) дохід оподаткування платника податку включається, зокрема, сума заборгованості платника податків згідно цивільно-правового договору, по якому строк позовної давності минув і яка перевищує суму, що становить 50% місячного прожиткового мінімуму, що діє для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, окрім сум податкової заборгованості, по яких термін позовної давності минув. 

Сума списаної заборгованості, по якій термін позовної давності минув, відображується в податковому розрахунку ф. № 1ДФ під ознакою доходу «107», без заповнення граф 4 і 4а, тобто проставляється «0». При цьому фізична особа самостійно сплачує податок з таких доходів і вказує їх в річній декларації.

Джерело
ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1-ДФ , Заборгованість , Декларація , Договір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?