Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Маєте ліцензію – звітуйте!

Підприємець, який отримав ліцензію на право роздрібної торгівлі алкоголем, але діяльність з його продажу з моменту отримання ліцензії не здійснював, повинен подавати розрахунок суми збору

Головне управління Міндоходів у Дніпропетровській області нагадує, що розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства подається незалежно від наявності у платника об'єкта оподаткування. 

Тобто суб'єкт господарювання, який отримав ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, але діяльність з продажу алкогольних напоїв з моменту отримання ліцензії не здійснював, повинен подавати розрахунок суми збору.

Такі платники подають щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця, розрахунок суми збору. Він подається до органу доходів і зборів за місцем перебування платника на податковому обліку.

Джерело
ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Алкоголь , Виноградарство , Звітність , Ліцензія , Торгівля

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?