Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Квартальну декларацію єдинника подають не тільки платники ІІІ та V груп

Квартальну декларацію єдинника також подають підприємці, які у звітному кварталі почали працювати на загальній системі відразу після держреєстрації,або перейшли на неї зі спрощеної системи

Квартальну податкову декларацію платника  єдиного податку – фізичної особи  - підприємця подають не тільки єдинники третьої та п’ятої груп, але й підприємці, які у звітному кварталі почали працювати на загальній системі оподаткування відразу після держреєстрації,або перейшли на неї зі срощеної системи оподаткування.

Слід зазаначити, що наступну Податкову декларацію про майновий стан та доходи необхідно надати за результатами року.

Довідково: форма податкової декларації  платника  єдиного податку – фізичної особи  - підприємця затверджена наказом Мінфіна України від 21.12.2011 № № 1688 ( в редакції наказом Мінфіна України від 07.11.2012 № № 1159).

Джерело
ДФС у Волинській обл.
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
3 група ЄП , Єдиний податок , 5 група ЄП , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 6

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?