Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Відображення у декларації з ПДВ діяльності, не внесеної до Реєстру суб'єктів спецрежиму

ДФСУ розглянула окремі питання щодо порядку застосування сільгосппідприємством-спецрежимником діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства

ДФСУ у листі від 15.03.2016 р. №5581/6/99-99-19-03-02-15 роз'яснила, що у разі здійснення сільгосппідприємством-спецрежимником операцій з постачання товарів (послуг), одержаних від здійснення видів діяльності, не внесених до Реєстру суб'єктів спецрежиму, податкові зобов'язання з ПДВ за операціями з постачання таких товарів нараховуються і сплачуються до бюджету у загальновстановленому порядку та відображаються у декларації з ПДВ із позначкою «0110».

При цьому суми ПДВ, нараховані (сплачені) при придбанні товарів, призначених для використання у видах діяльності, не внесених до Реєстру, включаються до складу податкового кредиту з ПДВ декларації з ПДВ із позначкою «0110».

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Державна фіскальна служба України
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , ПДВ , Податкова звітність , Сільське господарство , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?