Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Нюанси заповнення даних про наявність земельних ділянок до загальної декларації „спрощенця” IV групи

Про нюанси заповнення Додатку „Відомості про наявність земельних ділянок” до загальної декларації „спрощенця” четвертої групи розказала ДФС

Фіскальний орган нагадує, до податкової декларації (загальної, нової загальної, уточнюючої загальної та/або звітної, нової звітної, уточнюючої звітної) (Наказ Мінфіну від 19.06.2015 р. №578) додається додаток «Відомості про наявність земельних ділянок» (далі – додаток).

Якщо коди органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням земельної ділянки за КОАТУУ однакові, то при поданні загальної декларації рядки 1.1.1, 1.2.1, 1.3.1, 1.4.1 та 2.1 додатка до такої декларації можуть заповнюватись одним рядком по одному КОАТУУ по земельних ділянках з однаковою нормативною грошовою оцінкою.

Якщо в межах одного КОАТУУ земельні ділянки мають різну нормативну грошову оцінку, то кількість рядків має бути збільшена з метою відображення у розрахунковій частині декларації.

Якщо в межах одного КОАТУУ знаходиться кілька земельних ділянок, колонки 3-8 додатка до такої декларації не заповнюються.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФC у Тернопільській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
4 група ЄП , Єдиний податок , Звітність , Спрощений облік , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі