Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Кому слід подати декларацію з податку на прибуток за перше півріччя 2016 року

Подати декларацію з податку на прибуток за перше півріччя 2016 року необхідно не пізніше 9 серпня, а сплатити податок на прибуток – не пізніше 19 серпня

Починаючи зі звітних кварталів 2016 року декларацію з податку на прибуток щоквартально повинні подавати платники податку на прибуток підприємств з доходом за минулий 2015 рік понад 20 млн грн, - нагадують у ДФС у Львівській області.

Подати декларацію за півріччя 2016 року потрібно:

- підприємствам, які ліквідуються у ІІ кварталі 2016 року;

- підприємствам, які з третього кварталу перейшли на спрощену систему оподаткування;

- у разі переходу зі спрощеної системи на загальну систему оподаткування звітувати поквартально слід тим підприємствам, які перебуваючи на спрощеній системі оподаткування за 2015 рік отримали дохід понад 20 млн грн. Якщо дохід за 2015 менший, то декларацію слід подавати за 2016 рік;

- сільськогосподарським підприємствам, які в цьому році перейшли з IV групи єдиного податку на загальну систему оподаткування і хочуть обрати звітний період, який розпочинається з 1 липня поточного звітного року й закінчується 30 червня наступного звітного року;

-  платникам єдиного податку у разі виплати дивідендів та сплати авансових внесків з податку на прибуток. При цьому в декларації слід заповнити рядок 20 і додаток АВ, де відобразити суму сплачених авансових внесків у разі виплати дивідендів у ІІ кварталі 2016 року.

Подати декларацію з податку на прибуток за перше півріччя 2016 року необхідно не пізніше 9 серпня 2016 року, а сплатити податок на прибуток за перше півріччя – не пізніше 19 серпня 2016 року.

Податківці також нагадують, що платники податку на прибуток (крім суб’єктів малого підприємництва, в яких середня кількість працівників за календарний рік не перевищує 50 осіб, а річний дохід не більше 10 млн євро за середньорічним курсом НБУ подають разом з відповідною податковою декларацією за календарний квартал, півріччя, три квартали квартальну фінансову звітність, яка включає Баланс та Звіт про фінансові результати.

Платники податку на прибуток, дохід яких за 2015 рік перевищив 20 млн грн, зобов’язані при обчисленні податку на прибуток за звітні квартал, півріччя і 9 місяців 2016 року розраховувати різниці, які відображати в рядку 03 та додатку РІ, заповнювати додатки АМ та ЦП (у разі здійснення операцій з цінними паперами). До декларації за перше півріччя 2016 року слід перенести деякі суми з декларації за 2015 рік та І квартал 2016 року, зокрема від’ємне значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років, не враховані у зменшення податку на прибуток авансові внески при виплаті дивідендів тощо.

Аналітика від Дт-Кт (для передплатників): зменшення податку на прибуток за півріччя 2016 року

Джерело
ДФС у Львівській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Звітність , Податкова звітність , Податок на прибуток , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?