Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Кабмін схвалив подання звітності про обіг марок акцизного податку в електронній формі

Уряд вніс зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Зміни внесені постановою Кабміну від 05.10.2016 р. №683.

У зв'язку з переходом на електронний документообіг цією постановою Кабінет Міністрів України схвалив подання звітності про обіг марок акцизного податку в електронній формі.  

Реалізація ухваленої постанови забезпечить скорочення паперового документообігу підприємствами-виробниками, імпортерами підакцизної продукції та органами ДФС, а також унеможливить безпосередній контакт при наданні заявки-розрахунку на отримання марок акцизного податку та звітів щодо їх використання між посадовими особами суб'єктів господарювання та органів ДФС.

Нагадаємо, чинним Положенням про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів передбачено подання виробниками та імпортерами алкогольних напоїв та тютюнових виробів заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного податку та звіту про їх використання у паперовому вигляді.

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Акциз , Електронна звітність , Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?