Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Чи можливе одночасно виправлення у декларації з прибутку помилок, штрафів та пені?

ДФС наголошує, що виправлення суми штрафних санкцій та пені в податковій декларації з податку на прибуток не передбачено

Офіс великих платників податків ДФС у листі від 26.04.2018 р. № 1867/ІПК/28-10-01-03-11 нагадує: якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Виправлення суми штрафних санкцій та пені в податковій декларації з податку на прибуток не передбачено.

У разі необхідності разом з такою податковою декларацією платник податків може подати доповнення до такої декларації, які складено за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання. Про цей факт платник зазначає у спеціально відведеному місці в податковій декларації.

***

Читайте також:    Особливості звітування з податку на прибуток за І квартал 2018 року – у роз’ясненні ДФС

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Центральний офіс з обслуговування великих платників
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Податкова звітність , Податок на прибуток , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?