Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Використання спирту в харчовій промисловості: як звітувати?

ДФСУ наголошує: якщо суб’єкт господарювання не здійснює ліцензійну діяльність, а саме виробництво, оптову торгівлю спиртом та/або експорт, імпорт зазначеної продукції, у нього не виникає потреба звітувати відповідно до вимог Закону №481

ДФС у Тернопільській області нагадує, що основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров’я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України визначені Законом від 19.12.1995 р. №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону №481 суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на виробництво та/або оптову торгівлю спиртом, алкогольними напоями і тютюновими виробами та здійснюють таку діяльність та/або експорт, імпорт зазначеної продукції, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого КМУ видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою, встановленою цим органом.

Визначення продукції, виробництво та торгівля якою підлягає ліцензуванню відповідно до Закону №481, викладено в ст. 1 Закону №481.

Отже, якщо суб’єкт господарювання не здійснює ліцензійну діяльність відповідно до вимог Закону №481, а саме виробництво, оптову торгівлю спиртом та/або експорт, імпорт зазначеної продукції, у нього не виникає потреба звітувати відповідно до вимог Закону №481.

***

Читайте також:

Джерело
ДФC у Тернопільській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Акциз , Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?