Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Яку статистичну та фінансову звітність можна буде подавати в електронному вигляді у 2020 році?

Держстат оприлюднив Перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді у 2020 році

Держстат України оприлюднив Перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді у 2020 році.

Переглянути перелік можна тут>>

Станом на 20.01.2020 р. він налічує 93 звіти. Проте фахівці Держстату зауважують, що перелік ще може доповнюватися по мірі реалізації цих форм в електронному вигляді. Наприклад, у 2019 році цей перелік налічував 89 форм. 

Якщо ж у вас виникне необхідність подання форми статистичної або фінансової звітності до дати її включення у цей перелік, ви можете подати її у паперовому вигляді.

Нагадаємо, що у вересні Держстат оприлюднив проекти Альбому і Табелю форм державних статистичних спостережень на 2020 рік. Про них читайте тут.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Звітність , Статистична звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі