Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Як контролювати зміни у формах статистичної звітності? Поради Держстату

Ті, хто користуються електронними сервісами Держстату, мають можливість відстежувати останні зміни у формах статистичної звітності. Оновлення переліку форм здійснюється щомісячно. Про це та решта електронних сервісів- у повідомленні від Держстату

На сайті Держстату зазначено, що протягом року до переліку форм можуть уноситися зміни.

Оновлення переліку здійснюється щомісячно (останнє оновлення сервісу – 08.02.2021 р.)

Крім того, Ви можете бути залучені до спостережень і анкетних опитувань, які не зазначені в переліку, про що Вам буде повідомлено додатково.

Передбачено безкоштовний сервіс для електронного звітування за статистичними звітами «Кабінет респондента» за посиланням:
https://statzvit.ukrstat.gov.ua

Граничні терміни подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності можна знайти в Календарі подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності на 2021 рік.

Повний перелік форм державних статистичних спостережень представлено у Загальному табелі (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2021 рік.

Фінансову звітність на адресу органів державної статистики мають подавати усі респонденти-юридичні особи.

Склад і періодичність подання фінансової звітності визначаються Законом «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 №419 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності» (зі змінами), національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, затвердженими Міністерством фінансів України, та міжнародними стандартами фінансової звітності, які офіційно оприлюднені на веб-сторінці Міністерства фінансів України.»

***

Читайте також: 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Державна служба статистики України
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Бланки , Звітність , Статистична звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі