Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Нова декларація про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари – у проєкті від Мінфіну

Мінфін оприлюднив проєкт нової форми Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) та зміни до Порядку її складання

Нагадаємо, що Законом № 466 внесено зміни до пп. 215.3.21 ПКУ в частині запровадження з 01.01.2021 р. адвалорної ставки акцизного податку на сигарили, включаючи сигарили з відрізаними кінцями, з вмістом тютюну (код згідно з УКТ ЗЕД 2402 10 00 90) (далі – сигарили).

Крім того, статтею 220 ПКУ визначено особливості обчислення акцизного податку з тютюнових виробів за адвалорними ставками.  Відповідно до пункту 220.1 ПКУ виробниками та імпортерами тютюнових виробів здійснюється встановлення максимальних роздрібних цін на підакцизні товари (продукцію) шляхом декларування таких цін.

Наразі чинна форма Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) та Порядок її складання та подання не дають можливості суб’єктам господарювання встановлювати максимальні роздрібні ціни на сигарили шляхом декларування таких цін.

З огляду на це, 2 березня 2021 року Мінфін оприлюднив проєкт свого наказу (завантажити), яким пропонує:

  • викласти у новій редакції форму Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) (завантажити);
  • внести зміни до Порядку складання та подання Декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) (завантажити).

Очікується, що це наказ набере чинності через один місяць з дня офіційного опублікування.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі