Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Як відзвітували платники податків з ТЦУ за 2020 рік: статистика від ДПС

До ДПС надійшло 2 325 Звітів про контрольовані операції, в яких платниками податків надано інформацію про контрольовані операції у сумі 2,5 трлн грн за 2020 рік

До ДПС надійшло 2 325 Звітів про контрольовані операції, в яких платниками податків надано інформацію про контрольовані операції у сумі 2,5 трлн грн за 2020 рік. В основному контрольовані операції здійснювались із нерезидентами Швейцарії (20%), Франції (19%), Нідерландів (9%), Австрії (8%) та  Великобританії (7%).

У 2021 році вперше платники податків, які здійснювали контрольовані операції, зобов’язані до 1 жовтня року, що настає за звітним, подати  повідомлення про участь у міжнародній групі компаній (далі - Повідомлення).

У загальній кількості поданих Повідомлень 62% платників податків повідомили про належність до міжнародної групи компаній (далі – МГК). У відомостях щодо держав (територій) податкового резиденства материнської компанії МГК платники податків зазначали Кіпр (21%), Німеччину (9%), США (8%), Францію (5%), Швейцарію (5%),  Україну (4%) та інші країни.

На виконання вимог підпункту 39.5.4 пункту 39.5 статті 39 Податкового кодексу України 201 платником податків проведено самостійне коригування ціни контрольованих операцій на загальну суму  2,6 млрд грн  та збільшено суму податкових зобов’язань по податку на прибуток у розмірі 192 млн гривень.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ДПСУ
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Податок на прибуток , Трансфертне ціноутворення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі