Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Річну звітність за МСФЗ необхідно подати до 31 грудня 2021 року, – НКЦПФР

НКЦПФР повідомила учасників ринку капіталу та емітентів про обов’язок подання фінансової звітності до 31 грудня 2021 року до Центру збору фінансової звітності

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) повідомляє учасників ринку капіталу та емітентів про обов’язок подання фінансової звітності до 31 грудня 2021 року до Центру збору фінансової звітності. Мова йде про річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність за 2020 рік, а також проміжну фінансову звітність та проміжну консолідовану фінансову звітність за 2021 рік, складену на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) в єдиному електронному форматі iXBRL.

Регулятор звертає увагу, що подання проміжної (квартальної) звітності за 2021 рік в форматі iXBRL до Центру збору фінансової звітності можливе тільки після подання річної фінансової звітності за 2020 рік. Наразі до Центру збору фінансової звітності подано понад 1110 пакетів звітності.

«Ми розуміємо, що подання фінансової звітності за новим форматом може бути непростим завданням. Тому підготували покрокові інструкції і рекомендації щодо всіх етапів – реєстрації учасника, заповнення профілю, створення звіту, роботи з безкоштовним програмним забезпеченням. Їх можна знайти на сайті Системи фінансової звітності», – розповідає Юрій Шаповал, Член Комісії, що відповідає за цей напрям роботи регулятора.

Також хочемо наголосити, що подання звітності до Центру збору фінансової звітності є абсолютно безкоштовною процедурою, на відміну від процедур розкриття регульованої інформації через особу, яка проводить діяльність з оприлюднення регульованої інформації від імені учасників ринку капіталу та професійних учасників організованих товарних ринків.

У разі виникнення питань щодо процесу формування та подання файлу звітності на основі таксономії iXBRL МСФЗ 2020, можна звертатися:

  • до служби технічної підтримки за електронною адресою [email protected] або за номерами телефону +38044 498 38 15, +38044 498 38 16, +38044 586 43 94;
  • до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку за електронною адресою [email protected] або за номером телефону +3044 280 16 05.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
МСФЗ , Фінансова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі