Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини партнерів

Модуль розрахунку відпускних та лікарняних в 1С:Підприємство. Бухгалтерія 2.0

Розрахунок відпускних та лікарняних в стандартній конфігурації 1С:Підприємство. Бухгалтерія займає багато часу, а нарахування здійснюються ручними проведеннями. Скористайтеся модулем для відпускних та лікарняних - сформуйте розрахунок оплат по середньому і нарахування заробітної плати автоматично!

Як відомо, в конфігурації «Бухгалтерія» не передбачено ведення табелю обліку робочого часу, а розрахунок відпускних та лікарняних відсутній. Таким чином, бухгалтер вимушений самостійно розраховувати суми оплат, відхилення робочого часу та заносити їх в документ нарахування заробітної плати.

Для спрощення всіх цих розрахунків в новій редакції «Бухгалтерія» 2.0 компанія «Портфель» розробила модуль, який дозволяє автоматично розрахувати оплати по середньому, заповнити табель обліку робочого часу та нарахувати заробітну плату з врахуванням неявок.

 

Схема  розрахунку    

 

Створення графіків роботи співробітників

Графіки роботи вказуються для організації в цілому, підрозділів або конкретних співробітників, при цьому можна обрати різні графіки як для підрозділу так і для співробітника.

 

Розрахунок відпускних

В документі розраховується оплата за різні види відпусток - щорічна основна, компенсація відпустки, за власний рахунок та ін. Враховується коефіцієнт коригування у зв’язку з підвищенням окладу. Одразу можна роздрукувати наказ про надання відпустки.

 

Розрахунок лікарняних

В документі здійснюється та друкується розрахунок по різним видам непрацездатності: загальне, професійне захворювання, у зв’язку із вагітністю та пологами та ін. Враховується раніше внесений початковий стаж.

На підставі лікарняних формуються «Заява-розрахунок в ФСС» та «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам». Документи експортуються в формат .xml для подальшого імпорту в M.E.Doc.

 

Табель обліку робочого часу

Табель заповнюється згідно внесених документів лікарняних і відпускних та графіків роботи співробітників. Тут можна додатково вказати прогули, простої чи інші види неявок, відкоригувати відпрацьований час.

Для нарахування попереднього розрахунку по відпрацьованому часу табель заповнюється за першу половину місяця.

 

Нарахування заробітної плати

Автоматично заповнюються розраховані раніше суми та перераховується оклад згідно табеля.

Детальна інструкція розрахунку>>

Модуль інтуїтивний та повністю інтегрований в інтерфейс нової редакції, дозволяє виключити ручні коригування та уникнути механічних помилок при внесенні даних, при цьому зберігати архів розрахунків та табелів в одній програмі.

Замовте безкоштовну презентацію за телефонами: (095, 097) 333 39 23 або e-mail: info@portfel.ua.

https://portfel.ua

Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини партнерів

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?