Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини партнерів

Група компаній «ХАТІСА» – яскраве сузір’я на бізнес-небосхилі України!

24 травня 2019 року в ресторані готелю «Братислава» у м. Києві відбулася конференція з нагоди десятиріччя присутності на українському ринку фінансово-промислової групи підприємств «ХАТІСА»

24 травня 2019 року в ресторані готелю «Братислава» у м. Києві відбулась конференція з нагоди десятиріччя присутності на українському ринку фінансово-промислової групи підприємств «ХАТІСА», до складу якої, окрім юридично-консалтингової групи Kovalska & Partners, входять: «Охоронно-детективне агентство «Досвід», ТОВ «Меркатус», ТОВ «Хатіса», ТОВ «Інформаційно-технологічна компанія «Хатіса», інформаційно-новинний портал «Руська Правда». Завдяки зусиллям генерального директора Юлії Ковальської, ці компанії швидко стали лідерами своїх галузей та активно працюють на українському ринку. На конференції презентували новітні рішення та послуги у світі охорони та безпеки та урочисто нагородили іноземних та вітчизняних партнерів.

Група компаній «ХАТІСА» сприяє розвитку бізнесу, клієнтів, надаючи їм професійну консультаційну допомогу, засновану на практичному досвіді, сучасній освіті, знаннях та навичках.

Найважливішим визнанням компетенції групи компаній «ХАТІСА» є виправдана довіра клієнтів, які із року в рік відзначають переваги продукції та послуг компанії. Команда групи компаній «ХАТІСА» - це, перш за все, команда ділових практиків які мають успішний досвід роботи на керівних посадах в українських і західних компаніях у сфері розвитку організації, управління персоналом, менеджменту процесів, організаційного розвитку клієнтів.

Статистика - річ уперта, вона засвідчує, що лише незначний відсоток компаній можуть дожити і успішно вести діяльність протягом 10 років! Саме 10 років тому, група компаній «ХАТІСА» поставила собі за мету досягти максимального розвитку, розширення, стабільності свого бізнесу, ціллю якого є комфорт та безпека кожного клієнта в усіх профілях його діяльності.

Визначну роль цьому відіграє ЮКГ Kovalska & Partners, юристи та аудитори якої протягом років беруть участь у формуванні судової практики в спорах з фіскальними органами всіх рівнів. Законна оптимізація податків і зборів підприємствами України – тривалий час є візитною карткою юридично-консалтингової групи Kovalska & Partners.

Привітати групу та її керівника Юлію Ковальську завітали представники потужних промислових українських та іноземних компаній, народні депутати України та депутати Європарламенту, відомі українські юристи та аудитори. у ході святкового вечора почесні нагороди від авторитетного європейського рейтингового агентства отримали керівництво та працівники групи компаній «ХАТІСА».

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини партнерів

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 14

Новини по темі