Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Довідник «Ставки податків і зборів» – на порталі «ДК»

Новий довідник на порталі «ДК»

Законом України від 20.12.2012 р. № 5503-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів», який набув чинності з 4 січня 2013 року, змінено ставки деяких податків і зборів. Зокрема, збільшено ставки: акцизного податку; збору за першу реєстрацію ТЗ; екологічного податку; плати за користування надрами; збору за користування радіочастотним ресурсом України; збору за спеціальне використання води; збору за спеціальне використання лісових ресурсів та ін.

Суб’єктам господарювання, які є платниками цих податків і зборів, потрібно врахувати зміну ставок при складанні звітності у 2013 році. Для зручності портал «ДК» пропонує скористатися новим довідником «Ставки податків і зборів».

Перейти до довідника «Ставки податків і зборів» >>>

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Акциз , Автотранспорт , Водокористування , Лісові ресурси , Радіочастотні ресурси , Звітність , ПКУ , Плата за землю , Плата за надра , Земля , Довідник

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?