Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Про що нас запитували минулого тижня

10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Не подавали форму №20-ОПП: які дії? 

Підприємство працює з 2002 року. При цьому форму №20-ОПП не подавали. Чи потрібно зараз подати цю форму? За який період потрібно відображати інформацію? 

Сумісник не повідомив про звільнення з основного місця роботи: що з ЄСВ? 

На підприємстві працює зовнішній сумісник. З'ясувалося, що він 5 місяців тому звільнився з основного місця роботи. Чи треба доплачувати ЄСВ до рівня мінімального за минулі місяці? Які дії роботодавця? 

Яку суму потрібно виплачувати за цивільно-правовим договором? 

За договором ЦПХ передбачено, що фізособа отримує 5 000 грн за виконану роботу. Виплата за таким договором здійснюється у сумі з відрахуванням податків чи без? 

Журнал реєстрації касових ордерів: чи обов’язково його вести? 

Чи обов’язково підприємству вести Журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових документів, якщо під час розрахунків з покупцями використовується РРО, а облік касових операцій ведеться в 1С?  

Чи можна не виплачувати зарплату директору, якщо він є одночасно засновником 

На підприємстві (платник ІІІ групи ЄП, 5%) директор є одночасно засновником. Чи можна не нараховувати йому зарплату (звільнити директора), а також не подавати звітність, якщо діяльності немає? 

Як обліковується «вхідний» ПДВ у неплатника ПДВ? 

Підприємство (загальна система оподаткування, неплатник ПДВ) придбаває у платників ПДВ товари, роботи та послуги. До їх вартості включено ПДВ. Як обліковувати такі суми ПДВ?

Граничний строк для нарахування штрафів Держпраці 

Яким є граничний строк для нарахування штрафів Держпраці?

Чи потрібно доплачувати ЄСВ до мінімального рівня при перехідному лікарняному? 

У лютому 2018 р. працівнику за період з 01.02 до 18.02 нараховали 2233,80 грн зарплати. З 19.02 до 07.03 працівник знаходився на лікарняному. Сума лікарняних за лютий становить 1051.20 грн. Чи потрібно в такому випадку за лютий донараховувати ЄСВ до рівня мінімальної зарплати? Якщо ЄСВ було донараховано, як виправити помилку?

Позичка автомобіля: як оформити? 

Директор бажає надати авто підприємству у користування на безоплатній основі? Як оформити таку операцію? Які податкові наслідки?

Чи можливо відшкодувати вартість авіаквитка до закінчення відрядження?  

Працівник у березні придбав авіаквиток на вересень до Голландії, сплативши за нього зі своєї кредитної карти. Аванс на придбання не видавався. Чи може підприємство у березні відшкодувати працівнику кошти за авіаквиток, не очікуючи закінчення відрядження (вересень 2018 р.)? Які підтверджуючі документи працівник повинен надати та як це оформити?

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Консультації

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?