Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини порталу

Про що нас запитували минулого тижня

10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Допомога по частковому безробіттю: чи треба звітувати за отримані та використані кошти на виплату? 

Чи треба звітувати за отримані та використані кошти на виплату допомоги по частковому безробіттю? 

Штрафи за несвоєчасну реєстрацію ПН в період карантину: є чи нема? 

Чи продовжили відсутність штрафу за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, які були виписані до 31.05.2020 року? 

У звіті з ЄСВ не відображено дату звільнення працівника: як це виправити?  

Як виправити помилку в звітності з ЄСВ, якщо працівника прийнято 01.05.2019 року, а звільнено - 31.05.2019 року? 

Сплатили ПДФО та ВЗ при страхуванні працівника: як відобразити у формі №1ДФ? 

Підприємство уклало договір добровільного медстрахування працівників, сплативши страховий внесок за кожного працівника. Також було прийнято рішення сплатити за рахунок підприємства суму ПДФО та ВЗ. Як відобразити нарахування таких доходів у ф. №1ДФ? 

ТОВ купляє частку статутного капіталу у засновника: що в бухобліку? 

Які бухгалтерські проведення зробити в бухобліку при здійсненні продажу частини частки статутного капіталу засновником ТОВ? 

Повернення підзвітних коштів: як відобразити в бухобліку?

У січні працівник придбав авіаквиток на відрядження. За авансовим звітом повернули кошти, а відрядження скасували. У квітні працівнику авіакомпанія повернула кошти за квиток, він, своєю чергою, повернув їх на рахунок підприємства. Як відобразити повернені кошти у бухобліку? Чи потрібно працівнику складати авансовий звіт?

Надання допомоги по частковому безробіттю ФОПу на себе

ФОП зареєстрований в жовтні 2019 року, має сплачений ЄСВ 5 місяців (жовтень-грудень 2019 р. та січень-лютий 2020 р.). Діяльності ФОП не здійснював і в декларації з ЄП за 2019 рік і І квартал 2020 року зазначено нулі. Чи може такий ФОП розраховувати на допомогу по безробіттю?

Допомога по частковому безробіттю: як облікувати?

Як відобразити допомогу по частковому безробіттю в бухгалтерському обліку?

Коли визнавати дохід за інвойсом?

ТОВ на загальній системі оподаткування надає послуги з програмування іноземним контрагентам. Документально це оформляється рахунком - офертою. На яку дату в бухобліку можна визнати доходи, якщо рахунок складено 26 травнем, а 30 травнем отримано оплату за рахунком - офертою?

Переплата з ПДВ згідно з ст. 209 ПКУ: як повернути?

Як можна повернути суму ПДВ, переплачену згідно з ст. 209 ПКУ (сума ПДВ, яка залишається у розпорядженні сільгосппідприємства)?

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини порталу
Теги:
Консультації

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі