Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Семінари і конференції

«Дебет-Кредит» дарує 5 бухгалтерських курсів!

Матеріали читають експерти з трудового права та кадрового обліку, аудитори, фахівці з оподаткування прибутку підприємств, провідні консультанти по роботі з 1С, незалежні бухгалтери-експерти

Ми відібрали «найкращих серед найкращих» – ці відео здобули шалену популярність серед наших читачів та глядачів, тож вирішили поділитися ними з усіма охочими:

  • відеозапис Великого Online-семінару із Заробітної Плати
  • відеокурс «Авто на підприємстві – 2020»
  • відеокурс «Зарплата в 1С»
  • відеозапис Великого Кадрового Online-семінару
  • online-школа сучасного бухгалтера «П(с)БО від А до Я»

І зараз ви маєте можливість отримати доступ до перегляду будь-якого з них абсолютно безкоштовно! Більше того – у вашому розпорядженні будуть аж 10 днів, щоб неспішно передивитися відеозапис стільки разів, скільки необхідно та занотувати всі питання.

Ми максимально спростили процес отримання доступу: достатньо натиснути ось сюди, обрати потрібний відеозапис, заповнити коротку форму реєстрації та... насолоджуватися переглядом!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Семінари і конференції
Теги:
Вебінар

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі