Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

Відтепер банки перевірятимуть наявність печатки в установчих документах юросіб

Нацбанк вніс зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах

Нацбанк постановою від 09.04.2015 р. №221 затвердив зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах.

Змінами, зокрема, встановлено, що банк зобов'язаний здійснювати перевірку змісту установчих документів юрособи з метою з'ясування наявності в неї печатки.

Якщо в установчих документах є інформація про наявність в юрособи печатки, то відкриття, використання та закриття рахунків здійснюється з її використанням.

Крім цього, внесено зміни до:

- Положення про організацію бухгалтерського обліку та звітності в банках України;

- Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами;

- Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, Положення про порядок виконання банками документів на переказ, примусове списання і арешт коштів в іноземних валютах та банківських металів щодо використання печаток.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Валюта , Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?