Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

Відтепер можна дізнатися онлайн про завантаженість відділень ПриватБанку

На сайті ПриватБанку з'явився графік завантаженості відділень

ПриватБанк запустив на власному веб сайті новий інформаційний сервіс – графік завантаженості відділень по всій Україні. Відтепер, збираючись відвідати відділення ПриватБанку, можна у онлайні перевірити, чи не доведеться стояти в черзі та у який час дня завантаженість найближчого відділення мінімальна.

Отримати інформацію про завантаженість відділень можна прямо на мапі регіональної мережі банку на його сайті https://privatbank.ua/map. Для цього треба знайти найближчу локацію, перейти на вкладку «Завантаженість відділення» та спланувати свій час.

У ПриватБанк говорять, що сьогодні всі з наявних його послуг можна отримати без відвідування офлайн відділень у Приват24, який працює без черг цілодобово. Але, якщо з’явилась необхідність користування послугами відділення, графік завантаженості дозволить економити час та берегти здоров’я клієнтів.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ПриватБанк
Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Банки , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі