Головна Усі новини Фінанси і банки НБУ і банківська система

НБУ запустить реєстр колекторів

На вебсайті Національного банку запрацювала спеціальна вебсторінка, яка присвячена майбутній реєстрації колекторських компаній

Національний банк України на своїй сторінці у facebook розповідає, що упродовж наступних двох місяців він запустить Реєстр колекторських компаній. Це вимога закону, який вступає в дію 14 липня 2021 року.

Тільки зареєстровані компанії зможуть надавати послуги із врегулювання боргів за споживчими кредитами. Час на реєстрацію з 14 липня до 13 серпня!

Для українського ринку Реєстр – нове явище. Тому, логічно, що виникає багато уточнюючих запитань.

Аби компанії мали повну інформацію про процес реєстрації, на сайті НБУ відсьогодні є спеціальна сторінка.

Нагадуємо, що варто перевірити себе на відповідність вимогам до ділової репутації та структури власності ще до того, як подавати документи для реєстрації.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Фінанси і банки / НБУ і банківська система
Теги:
Заборгованість , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі