Головна Усі новини Фінанси і банки Банки

У Нацбанку прокоментували про відновлення роботи банківської системи після хакерських атак

У НБУ повідомили, що робота деяких банків, яка була обмежена через хакерські атаки, поступово відновлюється

"Робота ряду банків, яка була обмежена через хакерські атаки, поступово відновлюється. Система електронних платежів (СЕП) Національного банку працює в штатному режимі. Триває процес відновлення роботи постраждалих банків у СЕП НБУ, - прокоментував в.о. Голови Нацбанку Яків Смолій.- Усі процесингові центри країни працюють. Операції с платіжними картками здійснюються у звичайному режимі".

Стосовно стану роботи окремих банків Яків Смолій зазначив, що Укргазбанк відновив роботу відділень в обмеженому режимі та деякий час здійснюватиме обслуговування клієнтів шляхом прийняття платіжних доручень на паперових носіях. Ощадбанк відновлює роботу в цілому і підключення до СЕП.

Також, Нацбанк рекомендує клієнтам банків звертатися до кол-центрів обслуговуючих банків або безпосередньо до їх відділень щодо статусу роботи та можливостей обслуговування клієнтів в окремо взятому банку.

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Фінанси і банки / Банки
Теги:
Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі