Головна Усі новини Фінанси і банки Валюта і цінні папери

Депозитні ставки продовжили зростання

Протягом минулого тижня ставки за вкладами у всіх основних валютах підвищилися

В частности, средние процентные ставки в гривне остались неизменными только для бессрочных депозитов (9,93%). Для всех остальных сроков вкладов средние процентные ставки выросли. Наибольший рост был отмечен для вкладов на срок до месяца (на 0,32 процентного пункта до 17,43%) и на срок от 1 до 3 месяцев (на 0,31 п.п. до 17,82%).

Что касается вкладов в долларах США, то средняя ставка осталась неизменной для бессрочных депозитов (3,75%). Для остальных сроков вкладов средние процентные ставки выросли, сильнее всего — по депозитам на срок до месяца (на 0,37 п.п. до 6,7%).

Процентные ставки по депозитам в евро сохранились на прежнем уровне для бессрочных депозитов (2,85%). Для остальных сроков вкладов средние ставки выросли. Наибольший рост был отмечен для вкладов на срок до месяца (на 0,34 п.п. до 5,85%) и на срок от 1 до 3 месяцев (на 0,2 п.п. до 6,1%).

Джерело
ЛІГА.net
Рубрика:
Фінанси і банки / Валюта і цінні папери
Теги:
Валюта , Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?