Головна Усі новини Фінанси і банки Валюта і цінні папери

Нацбанк роз'яснив питання щодо погашення споживчого кредиту в інвалюті

Банк має право за дорученням клієнта здійснити перерахування коштів з поточного рахунку в іноземній валюті цієї особи для погашення заборгованості за таким кредитом

Нацбанк надав роз'яснення з питання застосування норм законодавства при використанні коштів в іноземній валюті, що розміщені на вкладному (депозитному) рахунку фізособи для погашення заборгованості за споживчим кредитом в іноземній валюті, отриманим цією особою від уповноваженого банку (Лист НБУ від 06.05.2014 р. №29-209/21365).

Так, зазначено, що порядок використання коштів за вкладними (депозитними) рахунками в іноземній валюті фізосіб встановлений Інструкцією про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах.

Так, у разі необхідності виконання фізособою зобов'язань за кредитним договором в іноземній валюті, укладеним з уповноваженим банком, банк має право за дорученням клієнта здійснити перерахування коштів з поточного рахунку в іноземній валюті цієї особи для погашення заборгованості за таким кредитом (у тому числі проценти, комісійні, неустойка відповідно до законодавства України).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Фінанси і банки / Валюта і цінні папери
Теги:
Валюта , Заборгованість , Банки , Кредити

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?