Головна Усі новини Фінанси і банки Валюта і цінні папери

Обмеження на продаж валюти громадянам можуть скасувати

У Національному банку заговорили про можливе скасування обмежень на продаж валюти громадянам, які зараз встановлені на рівні 3000 грн (еквівалент) в день

В Национальном банке заговорили о возможной отмене ограничений на продажу валюты гражданам, которые сейчас установлены на уровне 3000 грн (эквивалент) в день.

Об этом изданию сообщили участники еженедельного совещания банкиров и НБУ. “По металлам решение может быть принято в течение недели, а по валюте пока решение не принято”, – сказал один из них.

По его словам, на межбанке в настоящее время практически найден равновесный курс на уровне 25-26 грн/долл. “Думаю, ниже опуститься не должен. Равновесие практически найдено, так как появилось реальное предложение на этом уровне”, – отметил он.

Напомним, что ограничение на покупку валюты в размере 3 тысячи гривен в эквиваленте действует до 3 марта.

Джерело
«Українські Новини»
Рубрика:
Фінанси і банки / Валюта і цінні папери
Теги:
Валюта , Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?