Головна Усі новини Фінанси і банки Валюта і цінні папери

НБУ планує скасувати обов'язковий продаж валюти

За словами заступника голови НБУ Олега Чурія, передбачається скасувати обов'язковий продаж валюти, обмеження на репатріацію дивідендів та на видачу кредитів у гривні для купівлі валюти

Національний банк України у рамках подальшого пом'якшення регулювання на валютному ринку планує скасувати обов'язковий продаж валюти, обмеження на репатріацію дивідендів і на видачу кредитів у гривні для купівлі валюти, - повідомляє УНІАН.

«Ми для себе виділили основні першочергові обмеження, які плануємо знімати. Це ті обмеження, які негативно впливають на бізнес-клімат - операції з експорту-імпорту та щодо прямих інвестицій з-за кордону, - заявив заступник голови НБУ Олег Чурий під час дискусії про валютну лібералізацію в Україні, організованої Центром економічної стратегії. - Необхідно насамперед скасувати обов'язковий продаж – це один з наших наступних кроків, повністю скасувати ліміти на максимальну суму репатріацію дивідендів за кордон. Ми збираємося знімати обмеження на видачу кредитів у гривні для купівлі валюти».

***

Читайте також: Відсьогодні обов'язковий продаж інвалюти становить 30% 

Джерело
УНІАН
Рубрика:
Фінанси і банки / Валюта і цінні папери
Теги:
Валюта , Банки , Фінанси

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі