Головна Усі новини Фінанси і банки Валюта і цінні папери

Кабмін затвердив Перелік фондових бірж, до якого увійшло 49 бірж

16 грудня Кабмін затвердив Перелік фондових бірж та вимоги до визнання акцій (часток) публічних компаній такими, що перебувають в обігу на зазначеній фондовій біржі

Міністерство фінансів України повідомляє, що 16 грудня 2020 року на засіданні Уряду було схвалено постанову, якою:

  • затверджується Перелік фондових бірж, на яких перебувають в обігу акції (частки) публічних компаній, до якого увійшло 49 фондових бірж;
  • встановлюється, що акції (частки) публічних компаній визнаються такими, що перебувають в обігу на зазначеній фондовій біржі за умови їх перебування в лістингу такої біржі; 
  • надається право Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку ініціювати в подальшому внесення змін до зазначеного Переліку.

Прийнята постанова надає можливість реалізувати норми пп. 392.4.2 ПКУ, яким встановлено, що скоригований прибуток контрольованої іноземної компанії не підлягає включенню до загального оподатковуваного доходу, не є об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств контролюючої особи у разі, якщо виконується будь-яка з умов, визначена пп. 392.4.2.1 – 392.4.2.3 ПКУ (набуває чинності з 1 січня 2021 року).

Текст цієї постанови КМУ ще не оприлюднено. Як тільки він з'явиться, ми про це обов'язково повідомимо. 

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Фінанси і банки / Валюта і цінні папери
Теги:
Цінні папери

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі