Головна Усі новини Фінанси і банки Інше

Нацбанк скасує реєстрацію кредитних договорів з нерезидентами

Національний банк має намір скасувати реєстрацію кредитних договорів з нерезидентами

Нацбанк має намір скасувати реєстрацію кредитних договорів з нерезидентами. Про це повідомив директор департаменту реєстраційних питань і ліцензування НБУ Леонід Антоненко.

“Робота зі скасування функції реєстрації регулятором кредитних договорів з нерезидентами увійшла в свою фінальну фазу”, — зазначив Л.Антоненко.

За його словами, за підсумками проведеного департаментом дослідження з’ясувалося, що виконанням функції видачі реєстраційних свідоцтв займаються близько 16 чоловік.

“Ця функція-монстр поглинала половину наглядового персоналу в регіонах, що відповідає за реєстраційні та ліцензійні процедури”, — додав він.

Представник НБУ також повідомив, що в лютому співробітники Нацбанку, що займаються видачею реєстраційних свідоцтв, отримали попередження про скорочення.

У квітні закінчується термін їх попередження, і до цього часу реєстраційні свідоцтва мають бути скасовані.

Джерело
УНН
Рубрика:
Фінанси і банки / Інше
Теги:
Нерезиденти , Банки , Податковий кредит

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?