Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

Перераховувати лікарняні працівникам з оплатою ЄТС не потрібно

Фонд з тимчасової втрати працездатності роз'яснив, що перераховувати лікарняні за січень-березень 2013 р. в зв'язку з підвищенням ставок зарплати за ЄТС не потрібно

ФСС з ТВП у листі від 14.05.2013 р. №04-29-1206 розглянув питання щодо перерахунку лікарняних працівникам з оплатою ЄТС.

Зазначено, що при обчисленні середньої заробітної плати для розрахунку страхових виплат може включатися лише заробіток, з якого сплачені страхові внески (єдиний внесок) до ФСС з ТВП.

З огляду на це, немає підстав для коригування заробітної плати у зв'язку з підвищенням посадових окладів, оскільки страхові виплати не будуть забезпечені фінансовими ресурсами Фонду.

Усі виплати, з яких сплачено страхові внески (єдиний внесок) під час обчислення середньої заробітної плати для розрахунку страхових виплат, включаються в межах максимальної величини в тому місяці, в якому їх було нараховано, в т. ч. суми донарахувань по зарплаті за січень - березень 2013 р. згідно з постановою КМУ №197 "Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів, організацій окремих галузей бюджетної сфери", які включені до фонду оплати праці у квітні.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Заробітна плата , Лікарняні , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?