Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

У Закон про оплату праці пропонують внести зміни

Оприлюднено проект, який вносить зміни до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування оплати праці)

Пенсійний фонд оприлюднив проект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування оплати праці)”.

Проектом, зокрема, пропонується ввести середню індикативну заробітну плату, що застосовуються у не бюджетній сфері економіки і запроваджується виключно з метою обчислення єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Середня індикативна заробітна плата не може бути меншою за встановлену законом мінімальну заробітну плату, збільшену на відповідний коефіцієнт для окремих категорій працівників, зокрема для перших керівників підприємств, установ та організацій такий коефіцієнт дорівнює - 5, для головних бухгалтерів – 3, для працівників – 2.

Середня індикативна заробітна плата не враховується для визначення середньої заробітної плати працівника та для виконання інших норм цього Закону.

Джерело
Пенсійний фонд України
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Заробітна плата , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 6

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?