Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

Як оплачується листок непрацездатності, який працівник отримав після закінчення робочого дня

У Фонді з ТВП роз'яснили: якщо застрахована особа отримала листок непрацездатності в день звернення, то перші 5 календарних днів для оплати за рахунок роботодавця необхідно рахувати з першого дня непрацездатності

Фонд з ТВП у листі від 17.05.2016 р. №2.4-46-753 зауважив, що пунктом 2.6 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян передбачено, що особам, які звернулись за медичною допомогою та визнані непрацездатними після завершення робочого дня, листок непрацездатності може видаватись за їх згодою з наступного календарного дня.

Якщо застрахована особа не скористалась правом на отримання листка непрацездатності з наступного дня, а отримала в день звернення, то перші 5 календарних днів для оплати за рахунок роботодавця необхідно рахувати з першого дня непрацездатності.

Усі новини на тему >>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Фонд соціального страхування України
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Лікарняні , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?