• Посилання скопійовано

Увага! Роботодавці не будуть індексувати зарплату у 2023 році

Тепер остаточно підписаним Зеленським Законом про Держбюджет на 2023 рік передбачено зупинення дії Закону про індексацію доходів населення. Відповідно нараховувати індексацію щодо зарплати у 2023 році вже буде не потрібно

Увага! Роботодавці не будуть індексувати зарплату у 2023 році

Нагадаємо, що 3 листопада Верховна Рада підтримала проєкт Державного бюджету на 2023 рік у другому читанні. За ним розмір мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму з 1 січня становитиме 6700 грн та 2589 грн (загальний показник). Про це ми писали тут.

23 листопада Президент підписав відповідний Закон про Держбюджет-2023. Поки Закон не опубліковано в офіційних джерелах. З текстом Закону можна ознайомитися тут. 

Його перехідними положеннями серед іншого передбачено на 2023 рік зупинення дії Закону про індексацію доходів населення. Відповідно нараховувати індексацію щодо зарплати у 2023 році вже буде не потрібно. Ця норма запрацює з 1 січня 2023 року. Тож в останнє проводити індексацію потрібно буде в грудні 2022 року.

Про податкові та інші наслідки через підвищення мінзарплати з 2023 року ми писали тут, а про нарахування ЄСВ ФОПами та самозайнятими особами, а також про розмір ЄП для І та ІІ групи - дивиться тут

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»