Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Звільнення керівників підприємств тепер можливе без пояснення причин

З 1 червня вводиться додаткова підстава для розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу: припинення повноважень посадових осіб без зазначення конкретних причин прийняття такого рішення

1 червня 2014 року набрав чинності Закон від 13.95.2014 р. № 1255-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів».

Законом, зокрема, передбачено можливість розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця у разі припинення повноважень посадових осіб без зазначення конкретних причин прийняття такого рішення. При цьому мінімальна вихідна допомога виплачується у розмірі 6-місячного середнього заробітку.

Окрім того, на працівників не може бути покладена відповідальність за шкоду, яка відноситься до категорії нормального виробничо-господарського ризику, а також за шкоду, заподіяну працівником, що перебував у стані крайньої необхідності. Відповідальність за не одержаний підприємством, установою, організацією прибуток може бути покладена лише на працівників, що є посадовими особами.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?