Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

За працевлаштування молодих фахівців роботодавці отримуватимуть компенсацію

Нардепи підтримали законопроект, який передбачає компенсацію роботодавцям фактичних витрат у розмірі ЄСВ за відповідного працевлаштованого молодого фахівця за місяць, за який він сплачений

Народные депутаты поддержали в первом чтении законопроект № 2883 "О внесении изменений в статью 26 закона "О занятости населения" (по трудоустройству выпускников учебных заведений)". За соответствующее решение проголосовали 249 депутатов.

Законопроект имеет целью решить проблему трудоустройства молодежи в Украине. В частности законопроект предполагает предоставление работодателям компенсации фактических расходов в размере единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование за соответствующего трудоустроенного молодого специалиста за месяц, за который он уплачен.

По мнению авторов документа, такие изменения приведут к уменьшению безработицы путем создания дополнительных рабочих мест для выпускников учебных заведений, и других социально незащищенных категорий граждан.

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Законопроекти , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?