Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Чи варто побоюватися втрати трудових книжок

Зі скасуванням трудових книжок в Україні держава гарантує збереження інформації про стаж громадян, яка накопичилася з 2000 року, оскільки реєстр працює належним чином і на сьогоднішній день ним користуються всі держоргани

Об этом рассказал заместитель министра социальной политики Украины Виктор Иванкевич.

“Необходимо будет принять решение, чтобы он (реестр. — Ред.) был более доступным для самого сотрудника касаемо информации о своей деятельности, того, что записано в этом реестре о самом сотруднике. И, соответственно, работодатель также должен иметь доступ, поскольку он является тем лицом, которое отвечает за дальнейшее наполнение этого реестра”, — отметил Иванкевич.

По словам замминистра, на сегодняшний день в Украине все настолько зависит от документальных норм, что человек становится заложником трудовой книжки, и его конституционное право на труд может быть нарушено, если она утрачена или нет возможности сделать запись об увольнении с предыдущего места работы

Джерело
Обозреватель
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?