Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Внесено зміни до класифікатора професій ДК 003-2010

В частности, в Классификатор профессий добавили такие профессиональные названия работ, как "Частный исполнитель" и "Помощник частного исполнителя"

Мінекономрозвитку наказом від 10.08.2016 р. №1328 вніс зміни до національного класифікатора України ДК 003:2010 "Класифікатор професій", затвердженого наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 р. № 327.

Зокрема, Класифікатор професій доповнили професійними назвами роботи “Приватний виконавець” та “Помічник приватного виконавця”.

Цей наказ набере чинності з 15.08.2016 р., крім доповнень ДК 003:2010 вищезазначеними професійними назвами робіт, які  наберуть чинності одночасно із Законом України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?