Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Хто встановлює режим роботи для закладів ресторанного господарства

Мінекономрозвитку повідомило, що режим роботи підприємств торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування встановлюються суб'єктами господарювання самостійно

Мінекономрозвитку у листі від 27.07.2017 р. №3631-06/25943-07 повідомило, що режим роботи підприємств торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування встановлюються суб'єктами господарювання самостійно. Виконавчі органи сільських, селищних і міських рад встановлюють зручний для населення режим роботи торговельного об'єкта комунальної власності у відповідності з нормами Закону.

Додатково фахівці Міністерства зазначили, що органи місцевого самоврядування зобов'язані вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами, зокрема, в приміщеннях і на територіях закладів громадського харчування, розташованих у межах населених пунктів.

Сільські, селищні, міські ради затверджують правила додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, якими з урахуванням особливостей окремих територій (курортні, лікувально-оздоровчі, рекреаційні, заповідні тощо) установлюються заборони та обмеження щодо певних видів діяльності, що супроводжуються утворенням шуму.

Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування в межах повноважень, встановлених законом, забезпечують контроль за додержанням керівниками та посадовими особами підприємств, установ, організацій усіх форм власності, а також громадянами санітарного та екологічного законодавства, правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, інших нормативно-правових актів у сфері захисту населення від шкідливого впливу шуму.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Громадське харчування , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?