Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Додаткова соціальна відпустка на дітей: чи можна використати частинами?

Одинока мати з двома дiтьми має право на додаткову вiдпустку тривалiстю 17 днiв. Чи можна її використати частинами? Консультує Держпраці

Згiдно зi статтею 79 КЗпП допускається на прохання працiвника подiл щорiчної вiдпустки на частини будь-якої тривалостi за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менш як 14 календарних днiв.

Додаткова вiдпустка працiвникам, якi мають дiтей або повнолiтню дитину - iнвалiда з дитинства пiдгрупи А I групи, передбачена ст. 19 Закону України "Про вiдпустки" i не належить до категорiї щорiчних вiдпусток.

Отже, до такої вiдпустки не можуть застосовуватися норми законодавства, що дозволяють подiл на частини, тому Ви маєте використовувати таку вiдпустку повнiстю.

Начальник вiддiлу, Олена КОНОВАЛОВА

"Праця i зарплата" N 31 (1043), 16 серпня 2017 р.

***

Більше про додаткові соціальні відпустки на дітей читайте у матеріалах:

Додаткові відпустки для працівників з дітьми: аналітика від Дт-Кт;

Соціальні відпустки матерям: нюанси оплати;

Цивільний шлюб: бути чи не бути соціальній відпустці на дитину?

Мінсоцполітики відповіло на низку запитань щодо додаткових соціальних відпусток

Додаткова соцвідпустка на дітей - в черговому роз'ясненні від Мінсоцполітики

Джерело
Dominanta
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Відпустки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 2

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?