Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Мінімальний розмір аліментів збільшився з 1 грудня

Мінімальний розмір аліментів з 1 грудня 2021 року становить 1050 грн для дітей віком до 6 років

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що від цієї дати мінімальна заробітні плата складає 6500 грн. Відповідно до вимог ст. 71 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець стягує з боржника аліменти у визначеному виконавчим документом, але не менше мінімального розміру, передбаченого Сімейним кодексом України. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину повинен складати не менше від 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Оновлений з 1 грудня розмір прожиткового мінімуму також знадобиться при проведенні розрахунку мінімального розміру аліментів. Відповідно, розмір аліментів з 1 грудня 2021 становитиме:

  • 1050 гривень для дітей віком до 6 років;
  • 1309 гривень для дітей віком від 6 до 18 років.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Аліменти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі