Головна Усі новини Праця та соціальний захист Інше

Дострокове повернення з відрядження - роз'яснює Мінфін

Якщо працівник самостійно вирішить повернутися з відрядження раніше строку, він має подати керівнику доповідну записку із зазначенням причин такого дострокового повернення та прозвітувати за виконане доручення

Міністерство фінансів у листі від 19.03.2014 р. № 31-07230-16-29/5660 нагадало, що направлення працівника підприємства у відрядження здійснюється керівником цього підприємства і оформляється наказом із зазначенням пункту призначення, найменування підприємства, куди відряджений працівник, строку й мети відрядження.

Сума добових визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними первинними документами.

Тобто саме наказ про відрядження працівника є підставою для відшкодування йому витрат на таке відрядження, а тому у разі прийняття керівником рішення про відкликання працівника з відрядження має бути видано відповідний наказ.

На думку Мінфіну, якщо працівник самостійно вирішить повернутися з відрядження раніше строку, визначеного наказом про відрядження, він має подати керівнику доповідну записку із зазначенням причин такого дострокового повернення та прозвітувати за виконане у відрядженні доручення, за результатами чого керівник може прийняти рішення про скорочення строку відрядження з оформленням відповідного наказу.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Інше
Теги:
Відрядження

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?